Vannitamine on eriline. Kasutage seda maksimaalselt ära!
Stressi ja kiirustamise vältimiseks valmistage kõik vajalik enne alustamist ette. Tänu sellele saate täielikult lapsele keskenduda. Kõik puhastus- ning kehahooldustooted peavad olema ohutud ja tolerantsed.
Juuksed ja keha:
Peske last õrnalt üliõrna seebivana puhastusvahendiga, mis hoolitseb lapse naha tasakaalu eest ja ei kipita silma sattudes.
Patsutage laps õrnalt kuivaks.
Lapse peanahka ja juukseid tuleks pesta iga kahe või kolme päeva tagant. Kasutage kerget šampooni, mis ei kipita silma sattudes ja austab imikute naha ning juuste tasakaalu. Loputage lapse juukseid õrnalt, veendudes, et veetemperatuur oleks õige ning surve ei oleks liiga tugev. Vanematele laste puhul võib kasutada ka lahtiharutatavat pihustit, mida ei pea maha loputama ning mis on juuste sättimisel abiks.
Niisutage lapse nahka pärast igat vannis käimist, et lapse nahka toita.
Nägu ja silmad:
Puhastage lapse nägu vatitupsuga, mida on immutatud leebe ja seebivaba puhastusvahendiga. Kasutage praktilistel eesmärkidel või lihtsalt kareda vee vältimiseks mitsellaarlahust, dermatoloogilisi salvrätikuid või puhastusemulsiooni, mida ei pea maha loputama.
Käed:
Dermatoloogiliste salvrätikutega puhastamine võimaldab teil igas olukorras pesta lapse pead nii tihti kui vaja.
Mähkmete vahetamine:
Puhastage lapse kannikad hoolikalt pärast igat mähkmevahetust. Kasutage mustuse, üleliigse veepõhise pasta või kaitsekreemide eemaldamiseks leebet ja seebivaba puhastusvahendit. Kuivatage õrnalt. Pöörake erilist tähelepanu nahavoltidele. Kasutage praktilistel eesmärkidel või lihtsalt kareda vee vältimiseks mitsellaarlahust, dermatoloogilisi salvrätikuid või puhastusemulsiooni, mida ei pea maha loputama. Emad, kes eelistavad tooteid, mida ei pea maha loputama, saavad kasutada lapse nahale kohandatud leebet, seebivaba puhastusgeeli.